Vogue Kim Kimdir?

Vogue

ENİS KARAVİL & SERENA UZİYEL

Sanayi313 Architects kimliği altında kurumsal ve konut projelerine devam eden iki ortak, birlikte hayata geçirdikleri Sanayi 313 Atelier ile geleneksel zanaatkarlığı modern bir tavırla tasarladıkları ayakkabı ve çanta koleksiyonlarını dünyanın dört bir yanında satışa sunuyorlar. 313 ile tarzlarını “minimal abartı” olarak tanımlıyorlar. Maslak Oto Sanayii’deki mekanları Sanayi313 Mixed-Use Interiors kategorisinde 2017 yılında European Property Awards ödülüne laik görüldü.
Boston’daki Bentley Üniversitesi’nden mezun olan Enis Karavil, Londra’daki Inchbald School of Design’da aldığı iç mimari eğitiminin ardından Victoria and Albert Museum ve London Design Festival deneyimlerine sahip oldu. İç mimarinin kutsal kitabı olarak kabul edilen Andrew Martin Interior Design Review’da 2016 yılının en iyi tasarımcıları arasında yerini aldı.
Parsons School of Design mezunu Serena Uziyel, Marie Claire, Alberta Ferretti, Calvin Klein, Donna Karan ve Dice Kayek gibi markalarda staj yaptı; Devi Kroell, Judith Leiber, Escada gibi dünyaca ünlü markalarda tasarımcı olarak çalıştı. 313’ten önce yaklaşık iki buçuk yıl Zara Basic’in baş ayakkabı ve çanta tasarımcısıydı.

Sosyal medyada paylaş